Hakkımızda

Uzman Ekip

Mühendisinden işçisine kadar kendi alanında yüksek tecrübe ve bilgiye sahip olan ekibimiz, her geçen gün bilgi birikimini arttırmaktadır.

Zamanında Teslimat

Belirlenen tarih ve zamanda, belirlenen miktar ve özelliklerdeki ürünün kontrolleri yapılmış bir şekilde eksiksiz olarak teslim edilir.

7/24 Hizmet

Ürünlerimiz hakkında 7/24 bilgi talep edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz her zaman sizlerin yanında olacaktır.

Hakkımızda

Uluer Bims’e Hoşgeldiniz

Geleceği şekillendirmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Konusunda uzman ekiplerimizin modern teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmeti siz müşterilerimize eksiksiz olarak sunmasından onur duyarız.

Bims yüksek izolasyon değerlerine sahip doğal organik hafif yapılı ve gözenekli özelliğiyle sıcaklık ve soğukluk işlemlerinde iklimleme görevi yaparak inşaat teknolojisinde yüksek değerler sağlamaktadır. Günümüz inşaat sektöründe de kabul görmüş ve yerini almıştır.
Uluer Bims A.S olarak firmamız köklü bir ticari geleneğe sahiptir. 1995 yılında Mobilya Tekstil ve Otomotiv sektörüyle piyasada yer edinen firmamız verilen mücadele ve azimle bugün Uluer Group olarak büyük bir şirketler ailesine sahip olmuştur.
Ayrıca firmamız Beton Santralleri ve kilit parke tesisiyle de bölgenin en büyüğüdür.
Uluer Bims A.S. olarak yüksek teknoloji akılıcı ve inovetil üretimler, insan ve kalite odaklı müşteri memnuniyeti, pratik çözümler bölgeyi amaç edinmiştir. TSE-CE-UTO m kalite belgeleriyle arge departmanlaryla profesyonel ekip ve anlayışla yoluna devam etmektedir. Rasyonel düşünce, vizyoner çalışmasıyla sektöre yeni bir soluk getiren firmamız duvar blokları ve asmolen üretimiyle inşaat sektörüne hizmet edecektir.

Halis ULUER

Yönetim Kurulu Başkanı

Bize Ulaşın

0384 311 22 22

Çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi 8.00 – 18.00

Adresimiz

Yukarı Mahalle Nevşehir caddesi no: 164/a Acıgöl / Nevşehir